Sportovní masáže

Pro lepší sportovní výkony 

Sportovní masáže jsou nedílnou součástí přípravy amatérských i profesionálních sportovců. Pokud vám záleží na tom, abyste opakovaně dosahovali skvělých a ještě lepších výsledků a nejúčinněji předcházeli trvalému poškození těla, je nasnadě zařadit profesionální sportovní masáže. 

Co sportovní masáže dokáže?

- napomáhají regeneraci svalstva a tkání
- zlepšují výkonnost pohybového aparátu
- tlumí bolesti, odstraňují blokace a ztuhlosti
- podporují lymfatický systém v odplavování toxinů

Před samotnou masáží individuálně prodiskutujeme, které svaly zatěžujete a vaše fyzické potíže. Během ní se pak prioritně zaměřujeme na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Masírování je také báječnou relaxací a přispívá k navození celkové duševní pohody. Sportovní masáže doporučujeme před nebo po sportovním výkonu. Před ním vaše svaly účinně vybudíme, naopak po tom je dokážeme správně uvolnit. Správně zvolenou strategií a postupy můžeme docílit těch nejlepších tělesných i psychických stavů jakéhokoliv sportovce a pozitivně ovlivnit řadu sportovních výkonů.

Masáže pro sportovní kluby

Hrajete hokej, tenis, basketbal, fotbal nebo třeba ragby a onemocněl váš masér? Obraťte se na nás. Sportovní masáže umíme velice dobře a už jsme nějakou tu hvězdu NHL a KHL masírovali i u nás v Ostravě Mariánských Horách. Cena v těchto případech je podle domluvy.