Infra sauna

Saunování má na lidský organismus velmi mnoho blahodárných účinků 

Rád navštěvuji infra saunu a po té si dávám masáž. Jelikož většinou ve Welnes centrech si dáte infra saunu a masáže jsou již obsazeny, proto jsem se rozhodl rozšířit své služby v Masérně Mariánky v Ostravě Mariánských Horách o infra saunu. Základní program bude 30 minut v infra sauně a pak následuje minimálně 45 minut masáž. 

Infra sauna a její účinky.

Pomáhá od bolesti zad i od menstruačních bolestí, ,podporuje léčbu vysokého tlaku, zlepšuje artritidu, posiluje imunitní systém, napomáhá léčbě ekzému, lupénky, podporuje krevní oběh, detoxikaci organismu, snižuje tuhost kloubů, snižuje svalové spazmy, rozkládá zánětlivá ložiska, podpora při kontrole nadváhy, zlepšuje krátkodobou paměť, v období menopauzy snižuje nervozitu a mnoho dalších . 

Jak funguje infra sauna.

Prohřívá tělo do velké hloubky a má blahodárný vliv i na naši pokožku. Infrasaunování je vhodné při prevenci bolesti a jako podpora při rehabilitacích, což mi také v nemocnici a lázních chybělo. Je možno si objednat infrasaunu i bez masáže, ale upřednostňuji klienty, kteří přijdou na masáž. Ifrasauna je pouze pro dvě osoby.