Dárkové poukazy

Informace o Dárkových poukazech v naší masérně 

Abychom vyhověli vašim požadavkům , nabízíme vám několik variant dárkových poukazů na masáže v naší provozovně. Dárkové poukazy se od sebe liší pouze celkovou délkou setkání - předplaceným časem v naší Masérně Mariánky v Ostravě Mariánských Horách. Rádi vám doporučíme na míru to nejvhodnější řešení

Dárkové poukazy na si můžete běžně objednávat na mobilu (+420) 774 550 708. Dohodněte si také podmínky doručení případně odebrání a formy úhrady. Vše záleží na domluvě.

Darujte masáže jako dárek

Darovat masáž někomu blízkému se v posledním čase stalo velkým hitem. Lidé se všeobecně o sebe více starají, usilují o své zdraví a přemýšlejí nad svými neduhy. Prevence je důležitou součástí moderního způsobu života a dárkové poukazy k tomu výrazně napomáhají. Jejich užitečnost je zaručena a potěšení přichází zpravidla vždy.

Co našimi dárkovými poukazy darujete

Především můžete mít jistotu, že u nás bude o obdarované osoby velmi dobře postaráno po všech směrech, že se jim náš masér bude plně věnovat. Dbáme o maximální pohodlí klientů a intimitu během setkání i po něm. Každé setkání zahrnuje krátké úvodní seznamovací povídání, provedení dohodnutého druhu masáže a závěrečné hodnocení zjištěných skutečností s udělením rad pro prodloužení účinků masáže. Kvalita našeho maséra a pedikéra je garantovaná naší Masérnou Mariánky v Ostravě Mariánské Hory.

Dárkový poukaz na masáže Ostrava Mariánské Hory

Naše služby se přizpůsobují na míru aktuálním potřebám obdarovaných osob. Pořízením dárkového poukazu předplácíte pouze celkový čas, který stráví s masérem. Neuděláte tak nikdy chybu, že byste vybrali druh masáže, který není po chuti obdarované osobě.

Je už věcí osobní domluvy maséra a klienta, co se bude během setkání ve skutečnosti dělat. Výběr konkrétního druhu masáže podléhá zdravotnímu stavu nebo psychického rozpoložení klienta. Předcházíme tím situaci, že by v domluveném termínu nebylo možno dohodnutý druh masáže či provést.

Důležité upozornění

Při uplatňování poukazů platí podmínka, že žádné setkání není kratší než 45 minut.

Platnost poukazů je omezena na dobu třech měsíců od zakoupení.

Doručování dárkových poukazů

Můžete si dohodnout jak osobní vyzvednutí hotových poukazů, tak jejich zaslání poštou. Při zaslání poštou si účtujeme k ceně poukazu + aktuální cenu doporučeného dopisu dle deníku České Pošty.