Dárkové poukazy na masáže v Ostravě

Dárkové poukazy na masáže Ostrava

Dárkové poukazy na míru

Abychom vyhověli vašim požadavkům , nabízíme vám několik variant dárkových poukazů ma masáže v naší provozovně. Dárkové poukazy se od sebe liší pouze celkovou délkou setkání - předplaceným časem v naší Masérně Mariánky v Ostravě Mariánských Horách. Rádi vám doporučíme na míru to nejvhodnější řešení.

Dárkové poukazy na si můžete běžně objednávat na mobilu (+420) 774 550 708. Dohodněte si také podmínky doručení případně odebrání a formy úhrady. Všw záleží na domluvě.

Darujte masáže jako dárek

Darovat masáž někomu blízkému se v posledním čase stalo velkým hitem. Lidé se všeobecně o sebe více starají, usilují o své zdraví a přemýšlejí nad svými neduhy. Prevence je důležitou součástí moderního způsobu života a dárkové poukazy k tomu výrazně napomáhají. Jejich užitečnost je zaručena a potěšení přichází zpravidla vždy.

Co našimi dárkovými poukazy darujete

Především můžete mít jistotu, že u nás bude o obdarované osoby velmi dobře postaráno po všech směrech, že se jim náš masér bude plně věnovat. Dbáme o maximální pohodlí klientů a intimitu během setkání i po něm. Každé setkání zahrnuje krátké úvodní seznamovací povídání, provedení dohodnutého druhu masáže a závěrečné hodnocení zjištěných skutečností s udělením rad pro prodloužení účinků masáže. Kvalita našeho maséra a pedikéra je garantovaná naší Masérnou Mariánky v Ostravě Mariánské Hory.

Dárkový poukaz na masáže Ostrava Mariánské Hory.

 • Naše služby se přizpůsobují na míru aktuálním potřebám obdarovaných osob. Pořízením dárkového poukazu předplácíte pouze celkový čas, který stráví s masérem. Neuděláte tak nikdy chybu, že byste vybrali druh masáže, který není po chuti obdarované osobě.

 • Je už věcí osobní domluvy maséra a klienta, co se bude během setkání ve skutečnosti dělat. Výběr konkrétního druhu masáže podléhá zdravotnímu stavu nebo psychického rozpoložení klienta. Předcházíme tím situaci, že by v domluveném termínu nebylo možno dohodnutý druh masáže či provést.

 • Při uplatňování poukazů platí podmínka, že žádné setkání není kratší než 45 minut.

 • Platnost poukazů je omezena na dobu 4 měcíců od zakoupení.

 • Doručování dárkových poukazů

  Můžete si dohodnout jak osobní vyzvednutí hotových poukazů, tak jejich zaslání emailem .

  Úhrady za dárkové poukazy

  Můžete si dohodnout úhradu v hotovosti při osobním odběru nebo převodem na účet viz. kontakty. Poukaz je platný ode dne vydání. Masáže Ostrava Masérna Mariánky - mobil pro objednávky na masáže je 774 550 708 .